Nabízíme širokou škálu zařízení pro přenos mezi všemi známými protokoly připojení - RS232, RS422, RS485, USB, LPT, CAN Bus, PROFIBUS, M-Bus, FRnet, DIO, Fiber Optic. Zaručujeme kompatibilitu přenášených dat.

Ethernetové switche

Námi nabízené ethernetové switche mají síťový výkon 1Gb a 10Gb a možnost nasazení v nejnáročnějších podmínkách průmyslového prostředí. Jsou bezventilátorové, s rozsahem provozních teplot -40 – 75 °C. Disponují redundatními technologiemi Turbo Ring a Turbo Chain, které umožňují téměř okamžité přepojení na záložní cestu v případě výpadku. Nabízíme switche jak pro metalické, tak pro optické sítě.

Komunikační karty

Přenos dat je možné zajistit i prostřednictvím komunikačních karet, které se vkládají do počítačových slotů PCI, PCIe, případně ISA. Ty zajišťují rozšíření počítače na komunikační rozhraní RS232, RS422, RS485, USB, LPT, CAN Bus, PROFIBUS, M-Bus, FRnet, DIO, Fiber Optic.

Převodníky, opakovače, huby

V naší nabídce jsou rovněž zařízení pro převod jednotlivých signálů, HW protokolů a formátů dat (např. RS232 na RS485).
Opakovače slouží pro prodloužení dosahu jednotlivých protokolů.
Možný je i převod signálů RSx na Fiber Optic a zpět 

Komunikační servery

Jsou zařízení pro vzdálené připojení sériových, paralelních či USB linek prostřednictvím ethernetu.
Mají možnost redundatního přopojení ethernetu pro vyšší spolehlivost a konfigurovatelných vstupů a výstupů.

Bezdrátový přenos dat

V naší nabídce jsou zařízení s podporou protokolu 802.11 a/b/g/n (WiFi Ethernet),  802.15.4 ( ZigBee) a GSM standardu.


Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.