MoSys - Váš kompetentní partner v oblasti průmyslové automatizace

Společnost MOSYS je významným dodavatelem řešení v oblasti průmyslové automatizace. Jsme inženýrsko-dodavatelskou organizací a distributorem komponentů pro průmyslové řídící a výpočetní systémy. Zajišťujeme komplexní projekty automatizace od projektu přes dodávku až po servis. Dále nabízíme řešení v oblasti cloud computingu.

Sídlo společnosti je v Praze, centrála v Ostravě. Působíme po celé České republice, zákazníky máme rovněž v zahraničí. Nabízíme řešení a produkty od renomovaných světových výrobců jako jsou SIEMENS, ABB, AAEON, NEMATRON, AXIOMTEK, GETT, SAUTER, ADVANTECH, MOXA, VMWARE, MICROSOFT.

Jako jedna z mála společností v České republice jsme Vám schopni dodat produkt jakéhokoliv výrobce na světě. Díky našemu špičkovému nákupnímu oddělení jsme schopni zajistit Vám dodávku složitých technických zařízení ze zahraničí. Stačí poslat poptávku a my budeme věnovat maximální úsilí dodávce Vámi požadovaného výrobku za nejlepší možnou cenu.

Zabýváme se rovněž oblastí cloud computingu. Jsme schopni celkově virtualizovat Vaše IT a nabízíme komplexní služby privátního i veřejného cloudu. Budeme Vám kvalitním partnerem v tomto novém, progresívním směru, kterým se ubírá současná výpočetní technika.

Cílem společnosti MOSYS je být spolehlivým a kompetentním partnerem jak koncovým uživatelům z řad firem využívajících automatizaci tak systémovým integrátorům vytvářejících na základě našich produktů řešení průmyslové automatizce. Toho dosahujeme pečlivou volbou dodavatelů, odborností našich zaměstnanců a individuálním přístupem k potřebám každého našeho zákazníka.

Vztahy k našim zákazníkům a obchodním partnerům máme založeny na základě vzájemné důvěry a otevřenosti. Jsme schopni řešit i ty nejnáročnější požadavky a potřeby zákazníka díky našim bohatým zkušenostem v nejrůznějších odvětvích. Naším know-how v oblastech, kterými se zabýváme a poradenstvím při výběru komponent a zařízení přinášíme zákazníkovi vysokou přidanou hodnotu. Nejsme tak pouhým dodavatelem řešení, ale rádcem a technologickým partnerem zákazníka. Na naši radu při výběru svého řešení se již spolehla řada významných společností z celé řady odvětví.

Při tvorbě nabídek klademe důraz na srozumitelnost a jednoduchost námi poskytovaných informací a transformujeme často nepochopitelné názvosloví výrobců do jazyka zákazníka. Velký důraz klademe na průběh vyřízení objednávky tak, aby zboží bylo včas na správném místě. A v neposlední řadě poskytujeme našim zákazníkům špičkovou záruční a pozáruční podporu a servis. Víme, že předáním zboží obchodní vztah nekončí, a že kvalitní poprodejní servis má pro zákazníka mnohdy stejný význam jako dodávka zboží samotná.

Věříme, že naším přístupem dosáhneme společných úspěchů spolu s našimi zákazníky a zajistíme tím další úspěšný rozvoj naší společnosti.

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.