Dodáváme komponenty pro průmyslové počítače od renomovaných výrobců z celého světa pro doplnění Vašich stávajících nebo výrobu nových průmyslových počítačů.

Co je pro zákazníka při nákupu komponent klíčové? Získat komponentu, která co nejlépe splňuje jím požadované parametry v čase který požaduje, za cenu, kterou je ochoten zaplatit. Při spoulupráci s námi bereme starost o tuto nelehkou kombinaci na sebe. Naši odborníci dokáží vykomunikovat požadavky se zákazníkem ve vztahu k dostupným výrobkům a nalézt nejvhodnější řešení. Poté vynakládáme maximální úsilí o zajištění dodávky v požadovaném čase.

Díky široké bázi našich dodavatelů jsme schopni zajistit splnění i těch nejnáročnějších a specifických potřeb zákazníků. Důraz samozřejmě klademe i na kvalitu námi dodávaných produktů a vybíráme pouze ověřené a renomované výrobce.


Sortiment komponent zahrnuje:

  • Průmyslová šasi
  • Průmyslové zdroje
  • Pasívní sběrnice
  • CPU karty
  • Průmyslové motherboardy
  • Vestavné desky
  • Příslušenství


Průmyslové počítače a komponenty Vám dodáváváme od renomovaných světových výrobců - AAEON, NEMATRON, AXIOMTEK, GETT, ADVANTECH a iEi.


Potřebujete pro Vaše průmyslové počítače komponenty pro náhradu nebo rozšíření?

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.