Veřejný cloud computing je poskytování software, infrastruktury, zabezpečení, networkingu, úložiště a processingu přes síťové spojení. V tomto případě Vaše aplikace fyzicky běží v datacentrech poskytovatele služeb. Vaši pracovníci pak již jen k takto hostovaným aplikacím přistupují prostřednictvím svých počítačů – internetovým prohlížečem nebo specializovanou klientskou aplikací. Společnost Microsoft, na jejíž platformě naše řešení stavíme do ní investovala více než 2,3 miliard dolarů. To je zárukou nejvyšší spolehlivosti, interoperability, bezpečnosti a rychlosti, se kterou budete ke svým aplikacím a systémům přistupovat.

Chcete používat software prostřednictvím cloudu? Obraťte se na nás!

Přečtěte si, jaké řešení cloud computingu Vám nabízíme.

Podnik se může rozhodnout, které aplikace a systémy si ponechá na vlastní infrastruktuře – v privátním cloudu, a které nechá spravovat třetí stranou – veřejný cloud. Podnik si může v privátním cloudu ponechat aplikace a systémy, které jsou kritické pro fungování podniku (například ERP systém). Výhodou je možnost přesouvání aplikací a systémů mezi privátním a veřejným cloudem – např. při změně firemních potřeb nebo nároků na bezpečnost.

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.