Naši zákazníci jsou firmy z oblasti energetiky, dopravy a řízení provozu, hutnictví, metalurgie, koksoven a dolů, chemického průmyslu, farmaceutického průmyslu, potravinářství, automobilového průmyslu, elektrotechnického průmyslu, vodárenství a čističek odpadních vod, jeřábních systémů, větrání a klimatizace budov a průmyslových  hal, dopravníkových systémů a čerpacích stanic.

Těmto zákazníkům dodáváme jak průmyslové počítače a komponenty, tak u nich realizujeme projekty automatizace a nasazení průmyslových počítačů.


Seznam referencí našich projektů naleznete zde.


Přečtěte si naše referenční příběhy:

Jak jsme nasadili průmyslové počítače u výrobce ovocných šťáv

Jak pomáhá náš řídící systém pro vážení a míchání u výrobce suché stavební směsi

Jaké přínosy mají nové průmyslové počítače pro výrobce forem a lisovacích nástrojů

Jak jsme virtualizovali servery v penzijním fondu

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.