Problematiku průmyslové komunikace pojímáme komplexně neboť se vždy jedná o složitý systém datových toků napříč firmou i přes její hranice. Díky našim hlubokým znalostem průmyslové komunikace Vám můžeme vytvořit řešení přesně na míru. Známe detailně problematiku sériové komunikace, všech protokolů stejně jako průmyslového ethernetu a vzájemných převodů mezi nimi.

Víme o všech možnostech využití GSM zařízení v průmyslové komunikaci. S odborníky od MOSYSu získáte vždy to nejvhodnější řešení pro Vaši průmyslovou komunikaci bez ohledu na to jak náročné Vaše požadavky jsou.


Máme pro Vás řešení pro:


V našich řešení využíváme širokou škálu zařízení pro průmyslovou komunikaci:

  • Ethernetové switche
  • Komunikační karty
  • Převodníky, opakovače, huby
  • Komunikační servery
  • Zařízení pro bezdrátový přenos dat


Více o našich zařízeních se dočtete zde.

Pro oblast průmyslové komunikace Vám nabízíme široký sortiment zařízení od předního světového výrobce – společnosti MOXA.

Potřebujete řešit ve vaší firmě oblast průmyslové komunikace.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

  

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.