Co pro Vaši firmu znamená využívat cloud computing od společnosti Mosys? Mít spolehlivě dostupné všechny potřebné aplikace a systémy 24 hodin denně, 365 dní v roce, a co je nejdůležitější – bez potřeby vlastního hardwaru potřebného pro provoz těchto aplikací a systémů.


Můžeme Vám nabídnout tři základní modely cloud computingu:


SaaS – software jako služba – v tomto případě je poskytovatel kompletně zodpovědný za běh Vašich aplikací, a Vy k nim můžete přistupovat prostřednictvím Internetu odkudkoli a kdykoli. Touto formou Vám můžeme nabídnout:

  • služby elektronické pošty - Exchange Online
  • online konference - Lync Online
  • práci s dokumenty a řešení firemního intranetu - SharePoint Online
  • aplikace kancelářského balíku - Office 365
  • kompletní řešení pro řízení vztahů se zákazníky - Microsoft CRM Online


Mohou to být ale také vaše vlastní aplikace, které dosud používáte interně.


PaaS – platforma jako služba – zde poskytujeme výpočetní prostředí pro vývoj a spouštění Vašich aplikací, ty si již zajišťujete sami. Pro tuto oblast Vám nabízíme produkty Windows Azure a Windows Intune.

Windows Azure je operační systém, který slouží jako prostředí pro vývoj, hostování a správu cloudových služeb

Windows Intune je řešení pro správu a zabezpečení počítačů


IaaS – infrastruktura jako služba – poskytneme Vám vzdáleně hardware potřebný pro provoz Vašich operačních systémů a aplikací.


Nasazením našeho řešení Vám zajistíme rovněž podporu standardů a protokolů, jako jsou SOAP, REST, XML, a také webových technologií jako např. ASP.NET, PHP nebo Java.


Formou nezávazné konzultace zdarma Vám pomůžeme najít nejvhodnější cloud řešení pro Vaši společnost a zároveň Vám vyčíslíme jeho přínosy. Pomůžeme Vám jak s výběrem nejvhodnějšího online řešení poskytovaného společností Microsoft, tak řešení od Mosysu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

nahrada-pc-u-strojirenskeho-podnikuNáhrada průmyslových PC jiného dodavatele a klasických PC používaných pro řízení výroby u strojírenského podniku spolehlivou...
reseni-od-mosysu-pomaha-vyrobci-ovocnych-stavNaše řešení pomohlo výrazně zvýšit produktivitu práce. Pracovníci již nemusí ručně zadávat data z ERP systému do operátorských panelů...

Z našeho řešení

z-naseho-reseniCloud computing je dnes termín skloňovaný ve všech pádech. Co může cloud computing přinést Vaší firmě? Přečtěte si více o našem řešení Cloud Computingu, které pomůže Vaší firmě.